Новини

ПАТ "Турбоатом" і ПАТ "Укргідроенерго" уклали контракт на реконструкцію трьох агрегатів Київської ГАЕС.

Представники Запорізької АЕС прийняли обладнання, виготовлене ПАТ "Турбоатом" в рамках модернізації конденсатора турбіни блоку № 3.

2 лютого 2017 року представники Фонду державного майна України з ознайомчим візитом відвідали ПАТ "Турбоатом".

19 січня 2017 року ПАТ "Турбоатом" пройшли урочисті заходи, присвячені 83-річчю з дня заснування підприємства. З нагоди свята генеральний директор Віктор Суботін і голова профспілкового комітету Ірина Єфремова привітали колектив і нагородили кращих турбобудівників.

З 1 січня 2017 року на ПАТ "Турбоатом" підвищили зарплату.

На ПАТ "Турбоатом" пройшли урочисті заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам. 27 грудня 2016 року відбувся новорічний концерт "Буратіно. Новорічна версія", підготовлений заводською студією творчості "Всі свої".

У грудні 2016 року співробітники ПАТ "Турбоатом" отримали річну премію - 13-ту зарплату. Винагороду нараховано за підсумками роботи в цьому році.

Компанія НАЕК "Енергоатом" з нагоди Дня енергетика України, який щорічно відзначається 22 грудня, а також 20-річчя утворення компанії за великий внесок ПАТ "Турбоатом" в енергетичне машинобудування нагородила турбобудівників почесними знаками, грамотами та подяками.

14 грудня 2016 року на ПАТ "Турбоатом" відбулося відкриття меморіальної дошки, присвяченої Дню вшанування учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

ПАТ "Турбоатом" визнано переможцем Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків-2015" в області машинобудування.

1 грудня 2016 ПАТ "Турбоатом" підписало контракт з ДП НАЕК "Енергоатом" на модернізацію конденсатора турбіни блоку № 3 Запорізької АЕС.

21 листопада 2016 року ПАТ "Турбоатом" і ПАТ "Укргідроенерго" підписали контракт UHE/TKNV/С/2-13 "Проектування, Поставка та Установка; Реконструкція двох блоків (7 гідроагрегатів) на Канівській ГЕС".

Генеральний директор ВП "Южно-Українська АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом" Володимир Лісніченко відвідав ПАТ "Турбоатом".

19 листопада 2016 року ПАТ"Турбоатом" відвідала делегація Комітету Верховної Ради з питань бюджету на чолі з головою комітету Андрієм Павелко і губернатором ХОДА Юлією Світличною.

17 листопада 2016 року губернатор Харківської області Юлія Світлична провела особистий прийом громадян на ПАТ "Турбоатом".

ПАТ "Турбоатом" уклало договір на модернізацію конденсатора турбіни блоку №1 Южно-Української АЕС. Це буде другий конденсатор з нержавіючими трубними системами, який підприємство виготовить для цієї електростанції.

Прес-служба ПАТ "Турбоатом" заявляє, що інформація, опублікована на сайті інформагентства "Інтерфакс-Україна" про те, що Господарський суд Дніпропетровської області відхилив позовну заяву ПАТ "Турбоатом" до ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Е.Осади" (ДП "НДТІ", м. Дніпро) про захист ділової репутації, спростування поширеної недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, є неправдивою. Суд за даним позовом призначений на 6 березня 2017 року.

Адміністрація та профспілковий комітет ПАТ "Турбоатом" на спільному засіданні підбили підсумки виконання колективного договору за 9 місяців поточного року.

Юридичне управління ПАТ "Турбоатом" увійшло до числа 50 провідних юридичних департаментів України, зайнявши друге місце в номінації "Кращий юридичний департамент компанії в галузі машинобудування" і 35 місце за підсумками конкурсу Best Legal Departments-2016.

27 жовтня 2016 року ПАТ "Турбоатом" з ознайомчим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо.


Архів

1   2   3   4   5   6   7   ...   28   29   30   вперед…