Новини
07.04.2017

ПАТ "Турбоатом" взяло участь у форумі науки "Освіта-виробництво"

ПАТ "Турбоатом" взяло участь у форумі науки "Освіта-виробництво", який відбувся 28 березня 2017 року у Національному аерокосмічному університеті ім. Н.Є. Жуковського.

Організатори заходу: Інноваційний регіональний аерокосмічний кластер "Мехатроніка", НТУ "ХПІ", НАУ "ХАІ", Об'єднання промисловців і підприємців Харківської області (регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців).

В рамках форуму пройшла виставка досягнень підприємств і вишів, ярмарок вакансій, були зачитані доповіді представників університетів з підготовки інженерних кадрів, обговорювалися питання випуску фахівців відповідно до потреб підприємств.

Завод на форумі представили начальник управління по роботі з персоналом Геннадій Кириченко і заступник начальника відділу СКБ "Турбоатом" Ігор Пальков. На виставковому стенді підприємства були продемонстровані моделі вузлів турбінного обладнання, включаючи поворотно-лопатеві і радіально-осьові робочі колеса, кульовий гідрозатвор, ротори парових турбін та ін.

В ході ярмарку вакансій багато відвідувачів цікавилися працевлаштуванням на "Турбоатом", близько 20 студентів НАУ "ХАІ" та НТУ "ХПІ" висловили бажання пройти виробничу практику і надалі залишитися працювати на підприємстві.

За підсумками заходу "Турбоатом" був нагороджений дипломом за участь в проведенні і організації форуму, а також за увагу до питання з підготовки кадрів для високотехнологічних галузей економіки.

Участь в роботі форуму також взяли Харківська облдержадміністрація і облрада, міські та районні ради Харкова і області, харківські вузи, більше 40 підприємств України з Харкова, Києва, Дніпра, Запоріжжя, Одеси та Луцька.

Захід відвідали студенти та випускники харківських вишів, шкіл, технікумів і технічних коледжів.

Повернутися назад