Новини
05.04.2017

Держаудитслужба відвідала ПАТ "Турбоатом"

ПАТ "Турбоатом" відвідали представники керівництва Північно-східного офісу Держаудитслужби за участю Директора Департаменту державного фінансового аудиту окремих господарських операцій Служби Світлани Аніщенко.

Візит відбувся під час проведення тренінгу-семінару "Організація та методика здійснення державного фінансового аудиту окремих господарських операцій". 

Генеральний директор ПАТ "Турбоатом" Віктор Суботін ознайомив представників контролюючих органів з господарсько-фінансовою діяльністю підприємства і виробничими цехами.

Вже декілька років на підприємстві держаудитори здійснюють державний фінансовий аудит окремих господарських операцій шляхом застосування комплексу аудиторських процедур для моніторингу найбільших транзакцій суб’єктів господарювання для запобігання незаконного та неефективного витрачання коштів підприємства, і по деяким питанням виникла потреба узгодженого рішення с підприємством.

На зустрічі були обговорені практичні питання щодо проведення публічних закупівель через систему PROZORRO, розглянуто питання проведення аудитів незалежними аудиторськими фірмами "великої четвірки", які мають необмежений доступ до конфіденційної інформації підприємств державного сектору економіки, що є небезпечним для здійснення комерційної діяльності стратегічно важливими підприємствами державного сектору економіки.

Віктор Суботін зауважив, що останніми роками ПАТ "Турбоатом", яке належить до числа найбільших підприємств світу з проектування та виробництва парових та гідравлічних турбін, є прибутковим, що надало можливість переоснащення виробництва на сучасне обладнання майже на 70 млн. доларів.

Світлана Аніщенко підкреслила важливість проведення зустрічі з керівництвом підприємства та акцентувала увагу на тому, що одним із основних завдань аудиторів під час здійснення державного фінансового аудиту окремих господарських операцій є виявлення резерву економії державних ресурсів, що набуло особливої актуальності під час реформування органів державного фінансового контрою, які від фіскальних контрольних заходів переходять на попереджувальні.

Повернутися назад