Новини
09.03.2017

На "Турбоатомі" відсвяткували 8 Березня

6 березня 2017 року на ПАТ "Турбоатом" відбувя святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. В актовій залі підприємства був аншлаг. На свято зібралися жінки зі всіх цехів і підрозділів заводу.

На початку вечора зі святом прекрасну половину підприємства привітав генеральний директор ПАТ "Турбоатом" Віктор Суботін. Від імені дирекції він подякував всім жінкам за плідну працю і висловив найкращі побажання. "Хочу сказати, що ми впевнено крокуємо вперед. Наша виробнича програма виконується. І найголовніше, ми маємо завантаження не тільки на 2017 рік, а й підписуємо контракти на наступний. Це все є основою для отримання заробітної плати, для стабільного соціального забезпечення нашого колективу та їх сімей. І я абсолютно впевнений, що через рік наші жінки також будуть зустрічати це свято з посмішкою і гарним настроєм".

З нагоди свята в трудових колективах цехів і підрозділів пройшли урочисті нагородження жінок. За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток підприємства 6 працівниць отримали звання "Почесний турбобудівник", 10 – удостоєні звання "Ветеран "Турбоатома", грамотами та подяками заводу відзначені 110 співробітниць. Крім того, 16 заводчанок отримали грамоти і подяки Харківської міськради і облради, ХОДА та Адміністрації Немишлянського району м. Харкова.

Вечір продовжив музичний спектакль "Восьме диво – це кохання", підготовлений студією творчості "Всі свої".

Повернутися назад