Новини
01.03.2017

На "Турбоатомі" прийняли колдоговор-2017

22 лютого 2017 року на ПАТ "Турбоатом" відбулася щорічна конференція по укладенню колективного договору на 2017 рік, у якій взяли участь 392 делегатів від всіх підрозділів заводу.

На конференції були підведені підсумки виконання колдоговору за 2016 рік і прийнятий новий колективний договір на 2017 рік.

До президії увійшли 4 особи: генеральний директор підприємства Віктор Суботін, головний інженер Григорій Іщенко, голова профспілкового комітету Ірина Єфремова, заступник голови профспілкового комітету Микола Турчин.

Доповідаючи на конференції Григорій Іщенко, підбив підсумки минулого року, підкресливши, що колектив підприємства в 2016 році забезпечив виконання основних техніко-економічних показників та підтвердив стійке фінансове становище: "Стабільна робота підприємства дозволила зберегти позитивну динамику за всіма напрямами виробничо-господарської діяльності, успішно впоратися з виконанням колдоговору 2016 року в повному обсязі". Він повідомив, що протягом року заводом було виготовлено та відвантажено обладнання для Южно-Української, Запорізької та Хмельницької АЕС (Україна), АЕС "Пакш" (Угорщина), Слов'янської ТЕС (Україна) та ін. Для гідроенергетики – обладнання для Кременчуцької і Каховської ГЕС (Україна) та ін. Крім того, в 2016 році продовжувалась робота з технічного переозброєння і капітального ремонту обладнання. Всього було модернізовано та відремонтовано більше 20 одиниць технологічного устаткування. Придбано та впроваджено більше 10 одиниць нового продуктивного обладнання. Протягом року робітникам підприємства двічі підвищувалася зарплата - на 12 % і на 8 %.

Ірина Єфремова зазначила, що протягом 2016 року в діючий колективний договір спільними постановами дирекції та профкому внесені доповнення і зміни в зв'язку з реорганізацією структури підприємства, атестацією нових робочих місць співробітників, які працюють у шкідливих умовах праці, та з інших причин. У звітному періоді виконувалися заходи щодо підвищення рівня охорони праці, поліпшення соціально-побутової сфери підприємства, забезпечення безпечної експлуатації будівель і споруд. На "Турбоатомі" приділяється особлива увага умовами роботи і відпочинку співробітників, створюються необхідні умови для зростання їх творчого потенціалу, згуртованості і залученню до художньо-естетичних цінностей, загальної корпоративної культури. "Підводячи підсумки 2016 року, хочу сказати, про те, що виконання колективного договору заслуговує на позитивну оцінку", - сказала голова профспілкового комітету.

В обговореннях доповіді виступило 8 делегатів.

На завершення конференції делегати одностайно проголосували за прийняття колективного договору на 2017 рік, а також затвердили склад постійно діючих комісій: з контролю за виконанням колективного договору у складі 21 особи, з питань охорони праці в кількості 10 осіб та по трудових спорах у складі 8 осіб.

За підсумками конференції генеральний директор Віктор Суботін зазначив, що колектив підприємства впорався з усіма виробничими і соціальними завданнями колдоговору 2016 року. "Успішно виконані терміни за всіма контрактами минулого року і, що найголовніше, підписані нові контракти, які дають стабільне завантаження на найближчі два роки. У прийнятому колдоговорі перед підприємством поставлені нові завдання. У нас попереду значний обсяг роботи, який ми обов’язково виконаємо", - сказав він.

Повернутися назад