Новини
24.01.2017

"Турбоатом" відзначив своє 83-річчя

19 січня 2017 року ПАТ "Турбоатом" пройшли урочисті заходи, присвячені 83-річчю з дня заснування підприємства. З нагоди свята генеральний директор Віктор Суботін і голова профспілкового комітету Ірина Єфремова привітали колектив і нагородили кращих турбобудівників.

"Від імені дирекції заводу я вітаю всіх нас з черговим успішно прожитим роком нашого підприємства. Хочу сказати, що рік був непростим, але ми впоралися з усіма викликами і виконали всі техніко-економічні та фінансові показники: за обсягом реалізації, прибутками, податками. Ми підняли зарплату на 2017 рік в середньому на 15%. Успішно виконані терміни за всіма контрактами минулого року і, що найголовніше, підписані нові контракти, що дають стабільне завантаження на найближчі два роки. Я від щирого серця хочу подякувати всім вам за роботу. Гарного всім настрою і процвітання нашого колективу", - привітав присутніх Віктор Суботін.

"Сьогодні чудовий привід висловити слова подяки і захоплення нашому дружньому, згуртованому колективу, що складається з талановитих та професійних співробітників. Побажаємо нашому імениннику процвітання, нехай у нас будуть надійні партнери. Щоб ми завжди були на висоті і викликали почуття захоплення навіть у конкурентів, впевненості в майбутньому, взаєморозуміння, хороших ідей і яскравих подій", - поздоровила колектив Ірина Єфремова.

Святковий вечір почався з нагородження турбобудівників. За вагомий особистий внесок у розвиток галузі машинобудування України, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю і з нагоди 83-ї річниці з дня заснування ПАТ "Турбоатом" 33 передових робочих і провідних спеціаліста заводу були нагороджені Почесними грамотами та Подяками Фонду державного майна України, Харківської облдержадміністрації та облради, Харківської міськради, міського голови та Адміністрації Фрунзенського району м. Харкова.

12 працівникам присвоєно звання "Почесний турбобудівник", звання "Ветеран Турбоатома"удостоїлися 14 осіб, знаком "За заслуги" нагороджено два турбобудівника. Почесними грамотами та подяками підприємства були відзначені 200 працівників.

Свято продовжив концерт, підготовлений артистами заводської студії творчості "Всі свої". 

Повернутися назад