Новини

26 квітня 2017 року ПАТ "Турбоатом" і ПАТ "Укргідроенерго" уклали контракт на поставку обладнання для гідроагрегату ст.№4 Дністровської ГАЕС.

26 квітня 2017 року на ПАТ "Турбоатом" відбулося урочисте нагородження переможців обласного та заводського дитячого конкурсу малюнку "Охорона праці очима дітей", приурочене святкуванню Дня охорони праці в Україні.

25 квітня 2017 року на міжнародній енергетичній конференції "Новітні енергетичні технології на практиці енергомашинобудування України. Сучасний стан та перспективи розвитку" в Харкові ПАТ "Турбоатом" представили генеральний директор Віктор Суботін і генеральний конструктор Євген Левченко.

19 квітня 2017 ПАТ "Турбоатом" взяв участь в ярмарку вакансій "ХНАДУ-2017" і в презентації студентів кафедри "Інтегровані технології машинобудування" - ХПІ.

20 квітня 2017 року на ПАТ "Турбоатомі" пройшли загальні збори акціонерів. Порядок денний складалася з 15 питань.

20 березня 2017 року ПАТ "Турбоатом" підписало контракт на виготовлення і поставку робочого колеса для ГЕС Ларджи (Індія).

ПАТ "Турбоатом" здав представникам Запорізької АЕС контрольне складання з трубками 6 модулів корпусу № 2 та інше обладнання модернізованого конденсатора для турбіни блоку № 3.

ПАТ "Турбоатом" взяло участь у форумі науки "Освіта-виробництво", який відбувся 28 березня 2017 року у Національному аерокосмічному університеті ім. Н.Є. Жуковського.

ПАТ "Турбоатом" відвідали представники керівництва Північно-східного офісу Держаудитслужби за участю Директора Департаменту державного фінансового аудиту окремих господарських операцій Служби Світлани Аніщенко.

На ПАТ "Турбоатом" в ливарному цеху № 50 вперше виконана заливка лопаті робочого колеса для гідротурбіни Дністровської ГАЕС № 4. Застосування унікальної нової технології, розробленої металургами підприємства, дозволить оптимізувати виробничий процес, а також уникнути зовнішньої кооперації і імпорту деталей.

ПАТ "Турбоатом" здав представникам Запорізької АЕС контрольне складання з трубками 6 модулів корпусу № 2 та інше обладнання модернізованого конденсатора для турбіни блоку № 3.

6 березня 2017 року на ПАТ "Турбоатом" відбувя святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. В актовій залі підприємства був аншлаг. На свято зібралися жінки зі всіх цехів і підрозділів заводу.

У лютому модернізований ПАТ "Турбоатом" енергоблок № 2 Южно-Української АЕС (ДП "НАЕК "Енергоатом") вперше виведений на рівень електричної потужністю 1050 МВт.

У лютому 2017 року представники АЕС Пакш (Угорщина) здійснили приймання обладнання для модернізації турбіни К-220-44.

22 лютого 2017 року на ПАТ "Турбоатом" відбулася щорічна конференція по укладенню колективного договору на 2017 рік, у якій взяли участь 392 делегатів від всіх підрозділів заводу.

ПАТ "Турбоатом" і ПАТ "Укргідроенерго" уклали контракт на реконструкцію трьох агрегатів Київської ГАЕС.

Представники Запорізької АЕС прийняли обладнання, виготовлене ПАТ "Турбоатом" в рамках модернізації конденсатора турбіни блоку № 3.

2 лютого 2017 року представники Фонду державного майна України з ознайомчим візитом відвідали ПАТ "Турбоатом".

19 січня 2017 року ПАТ "Турбоатом" пройшли урочисті заходи, присвячені 83-річчю з дня заснування підприємства. З нагоди свята генеральний директор Віктор Суботін і голова профспілкового комітету Ірина Єфремова привітали колектив і нагородили кращих турбобудівників.

З 1 січня 2017 року на ПАТ "Турбоатом" підвищили зарплату.


Архів

1   2   3   4   5   6   7   ...   29   30   31   вперед…