Актуально
06.02.2017

ПАТ "Турбоатом" відвідали представники ФДМ

2 лютого 2017 року представники Фонду державного майна України з ознайомчим візитом відвідали ПАТ "Турбоатом".

До складу делегації увійшли: Володимир Державін, заступник голови ФДМ України, Євген Асташев, директор Департаменту корпоративних прав держави ФДМУ - член Наглядової ради ПАТ "Турбоатом", Олександр Візир, заступник директора Департаменту - начальник Управління корпоративних прав держави ФДМУ - член Наглядової ради ПАТ "Турбоатом", Віталій Денисенко, заступник начальника відділу зі звітності та моніторингу фінансової діяльності управління звітності і планування фінансової діяльності Департаменту управління державними підприємствами і корпоративними правами держави ФДМ - член Наглядової ради ПАТ "Турбоатом".

Гості підприємства побували в паротурбінному (53), гідротурбінному (83), лопатковому (55), ковальському (63), ливарному (50), складально-випробувальному (73) цехах, а також в цеху механообробного і зварювального виробництва (72). Делегація ознайомилася з виробничим процесом виготовлення турбін: відливанням і обробкою форм, обробкою роторів для АЕС і ТЕС, зі складанням робочого колеса і напрямного апарату для ГЕС, точінням статора для ГАЕС, складанням і обварюванням конденсаторів для атомних електростанцій та ін.

Генеральний директор "Турбоатома" Віктор Суботін ознайомив делегацію ФДМ з господарсько-економічною діяльністю підприємства і звернув їх увагу на технічне переозброєння заводу, проведене за останні 10 років.

За підсумками візиту заступник голови ФДМ Володимир Державін зазначив, що його вразили масштаби підприємства, рівень постановки і супроводу виробничого процесу, а також продукція "Турбоатома": "Особливо вражає, що "Турбоатом" основні зусилля спрямовує на те, щоб його продукція була затребувана як в Україні, так і в світі. На мій погляд, виробництво, яке ми сьогодні побачили в Харкові, є унікальним. Йому немає аналогів в нашій країні", - підкреслив він.

Відзначимо, що перед візитом на "Турбоатом" делегація Фонду держмайна відвідала ДП "Електроважмаш".

За словами Володимира Державіна, уряд України прийняв рішення у 2017 році передати ФДМ корпоративні права ДП "Електроважмаш": "Відвідавши "Турбоатом" і ЕТМ зрозуміло, що виробнича діяльність цих підприємств тісно пов'язана, їх продукція - ланки одного ланцюга, і було б доцільно об'єднати виробничі потужності цих підприємств".

Повернутися назад