Актуально
08.12.2016

"Турбоатом" визнаний переможцем Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків-2015"

ПАТ "Турбоатом" визнано переможцем Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків-2015" в області машинобудування.

ВГО "Асоціація платників податків України" визначала серед представників малого, середнього та великого бізнесу - кращих. На обласному рівні рейтингу в число сумлінних увійшло тридцять підприємств в різних галузях виробництва. А вже в столиці Вища Рейтингова Комісія вибрала найдостойніших.

ПАТ "Турбоатом" нагородили дипломом переможця рейтингу "Сумлінні платники податків - 2015" в області машинобудування в категорії "великі платники податків". На церемонії нагородження була присутня заступник головного бухгалтера Наталія Писарєва.

Мета рейтингу посилити роль і авторитет платника податків в житті країни і підвищити загальну культуру сплати податків. Рейтинг проводиться у два тури - на регіональному та всеукраїнському рівнях. Цього року заявки на участь подали 708 підприємств-платників податків по всій Україні. Загалом переможці Рейтингу за підсумками минулого року сплатили до бюджету податків на суму понад 3 млрд. грн., на соціальні програми та благодійні акції майже 100 млн.грн., а кількість створених ними робочих місць - більше двадцяти тисяч.

За результатами Всеукраїнського рейтингу "Сумлінний платник податків - 2015" "Турбоатом" посів друге місце за кількістю сплачених коштів на соціальні програми.

Президент Асоціації платників податків України Григол Катамадзе особисто привітав і нагородив переможців.

Повернутися назад